AKCJA MIKOŁAJ – 2019

Jak co roku Święty Mikołaj miał bardzo dużo pracy. W dniach od 5 do 7 grudnia 2019 roku trwała „Akcja Mikołaj” organizowana przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zawichoście.

Głośne pukanie do drzwi oraz Ho! Ho! Ho! Czy są tu grzeczne dzieci? – usłyszało wielu małych mieszkańców naszej gminy, między innymi były to dzieci z przedszkola w Linowie.

Święty Mikołaj rozniósł wiele prezentów, a pomagały mu w tym dwie pracowite Śnieżynki. W podziękowaniu dzieci śpiewały piosenki i mówiły wierszyki. Mamy nadzieję, że prezenty były trafione.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w „Akcji Mikołaj” Marcelowi Rosińskiemu, Maciejowi Romańskiemu oraz Benjaminowi Kosiorowi.

Dziękujemy również Pani Bożenie Nierubiec i Paulinie Boruch za kierowanie całą akcją.

Do zobaczenia za rok!

Tekst: Edyta Kędziora

Foto: Bożena Nierubiec i Paulina Borcuch

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x