ANDRZEJKI DLA NAJMŁODSZYCH

Rokrocznie w Miejsko- Gminy Ośrodek Kultury w Zawichoście podtrzymuje tradycje związane z Andrzejkami. Tym razem obchodziliśmy je 28 listopada.
Aby tradycji stało się za dość na zabawę przybyły wróżki z licznymi wróżbami. Przepowiednie dotykały różnych tematów. Najczęściej dotyczyły uczuć, przyszłych zawodów, sytuacji materialnej czy postępów w nauce. Śmiechom i zabawie nie było końca. Żaden
z uczestników nie wyszedł z sali bez wróżby na przyszłość. Maluchy doskonale bawiły się przy „kaczuszkach”, a starsi przy najnowszych przebojach! Dzieci nie tylko mogły wytańczyć się na parkiecie, ale również pośpiewać przy karaoke, które cieszyło się wielkim zainteresowaniem.

tekst i foto:  Małgorzata Czajkowska

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii
i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x