buskie spotkania z folklorem

9 maja wszystkie trzy zespoły śpiewacze działające przy naszym ośrodku kultury, tj. „Zawichost”, „Linowianki” oraz „Zielona Dolina”, wzięły udział w eliminacjach rejonowych do XXXIX Buskich Spotkań z Folklorem, które odbyły się w Opatowie. Występy odbyły się przy pięknej pogodzie w opatowskim amfiteatrze. Pragniemy podziękować gospodarzom imprezy za ich gościnność i życzliwość. Wszystkie trzy zespoły zaprezentowały tradycyjny repertuar, który niestety tym razem w oczach jury nie zyskał uznania. Mimo wszystko serdecznie gratulujemy  naszym reprezentantom, szczególie zaś zespołowi „Zielonej Dolinie”, który brał udział w imprezie po raz pierwszy.

tekst – Tomasz Figiel

foto: Maria Skorupa

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów,
zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.