„Cicha miejscowość-głośne granie!” –rozstrzygnięcie konkursów

Po burzliwych naradach i dokładnej analizie prac udało się wyłonić zwycięzców dwóch konkursów organizowanych przez uczestników projektu „Cicha miejscowość-głośne granie!” oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zawichoście. W literackich i graficznych zmaganiach wzięli udział chłopcy z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Zawichoście. Ich zadaniem było stworzenie projektu grafiki okładki płyty zespołu Konsystorz oraz tekstu utworu muzycznego.

Ocenie w konkursie na grafikę podlegały cztery różnorodne projekty inspirowane twórczością zespołu. Komisja konkursowa, w której skład weszli: Patrycja Sus-Lutyńska, Piotr Zając oraz członkowie grupy projektowej zdecydowała, że zwycięzcą konkursu został:

MATEUSZ KLAPUTEK

Jury przyznało także dwa wyróżnienia dla DAMIANA KALETKI oraz BARTŁOMIEJA SZNICERA
W konkursie na tekst do utworu muzycznego ocenie podlegało osiem prac, z których komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Pięta, Małgorzata Fronczek oraz grupa projektowa wyłoniła zwycięzców:
• ADRIAN KULIGOWSKI i TOMASZ WOJTYCZKO

Dodatkowo przyznane zostały wyróżnienia dla KONRADA ŚWIĄNTKA, JANUSZA PORAZIŃSKIEGO oraz DAMIANA KALETKI.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów i nagród odbędzie się po Świętach Wielkanocnych w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Zawichoście.

„Cicha miejscowość-głośne granie!” to projekt współfinansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w ramach programu „Równać szanse 2016”

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.