Cyrk na zakończenie wakacji

Z okazji zakończenia wakacji 30 sierpnia odbył się w ośrodku kultury pokaz cyrkowy w wykonaniu Natalii i Czesława John zorganizowany dzięki uprzejmości Agencji Cyrkowej „Cascada”. Artyści przedstawiali różnego rodzaju umiejętności jak żonglowanie, hula-hop czy zabawy z ogniem, a także wiele sztuczek iluzjonistycznych. Pokaz cyrkowy zgromadził dość liczną publiczność, wśród której były zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

Składamy gorące podziękowania Agencji Cyrkowej „Cascada” oraz Natalii i Czesławowi John za to, że występ dla naszego ośrodka kultury odbył się nieodpłatnie.

tekst  – Tomasz Figiel

foto: Tomasz Figiel, Marcel Rosiński

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów,
zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

 

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x