DODATKOWE WARSZTATY DLA UCZESTNIKÓW POEZJONIKU – CZĘŚĆ II

Tuż przed POEZJONIKIEM, ostatnie warsztaty w Strażnicy.

W miniony poniedziałek, 23 maja 2022r., zorganizowaliśmy kolejny – II etap warsztatów teatralno-recytatorskich dla uczniów klas I-VI zawichojskich placówek edukacyjnych, którzy zgłosili się do udziału w konkursie recytatorskim organizowanym przez nasz ośrodek. Tym razem na deskach sceny spotkali się uczestnicy IV POEZJONIKU – Dziecięcego Turnieju Recytatorskiego. Warsztaty poprowadził Krzysztof Czubak, od niedawna wspierający zawichojskie działania teatralne – również osób dorosłych. W podziale na grupy wiekowe, mali recytatorzy uzyskali ostatnie przed poniedziałkowym starciem wskazówki. Jak je wykorzystają? Okaże się tuż po weekendzie, który pewnie będzie dla nich pracowity. Trzymamy za nich kciuki. Życzymy powodzenia i jednocześnie cieszymy się, że nie brak im chęci i energii do działań recytatorskich. Dziękujemy również opiekunom artystycznym, którym także życzymy owocnej pracy z wychowankami. Do zobaczenia w poniedziałek na małej scenie MGOK, która pięknie udekorowana już na Was czeka! Startujemy o 9.00!

Tekst i foto: MGOK

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x