DZIELNI RATOWNICY Z DYPLOMAMI

„PIERWSZA POMOC – warsztaty dla dzieci” to mikołajkowa akcja edukacyjna, którą w sobotę 16.12.2017r. w sali widowiskowej naszego ośrodka zorganizowała firma Aviva dla Rodziny z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim. W ramach popołudniowej akcji przeprowadzone zostały mikołajkowe warsztaty dla najmłodszych, które poprowadziła pani Monika Cheba – Piziorska – ratownik medyczny.

Wszyscy uczestnicy, którzy na co dzień związani są z naszym ośrodkiem kultury otrzymali pamiątkowe dyplomy BARDZO DZIELNEGO MAŁEGO RATOWNIKA. Odbyło się również spotkanie dla rodziców naszych najmłodszych, które poprowadzili pani Dominika Jakubowska oraz pan Grzegorz Dwojak. Serdecznie dziękujemy firmie Aviva dla Rodziny za organizację w/w przedsięwzięcia, a naszym najmłodszym uczestnikom gratulujemy ukończenia warsztatów.

Tekst – P. Sus-Lutyńska
Foto – K. Tomaszewska i P. Sus-Lutyńska

 

 

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x