Dzień Mamy w MGOK

Zorganizowany przez nasz ośrodek kultury program sceniczny, w wykonaniu sekcji tanecznej oraz wokalnej MGOK, był specjalną dedykacją. Dzień mamy, który od kilku już lat kojarzymy z sadzeniem kwiatów na skarpie przed MGOK, tym razem zorganizowaliśmy trochę inaczej i trochę wcześniej.

Mamom życzyliśmy Wszystkiego, co piękne, radości, miłości i uśmiechu. Dzieciom i młodzieży gratulujemy prezentacji, do których małych i dużych przygotowali instruktorzy – Sylwia Szymańska-Broś oraz Grzegorz Mączka.

Dziękujemy rodzicom starszej grupy tanecznej za zakup strojów oraz dyrektorowi MGOK im. A. Patkowskiego w Ożarowie za wypożyczenie sukienek, dla grupy najmłodszej.

To wspólne dziś było dla nas niezwykle miłym spotkaniem.

Ponadto w ramach Dnia Mamy, który obchodzony jest 26 maja, na skarpie o(GRODU) MGOK, odbyło się wyjątkowe wydarzenie.

Jak co roku, tradycyjnie pod koniec maja, posadziliśmy kwiaty, które sprawią Waszym kochanym Mamom przyjemność, nie tylko w dniu ich święta, ale będą cieszyć oczy całą wiosnę, lato oraz jesień.

Kwiaty opisane tabliczką z imieniem Mamy, sprawią, że nasze miasto stanie się jeszcze piękniejsze.

To nie koniec atrakcji z tej okazji. Na ten wyjątkowy dzień, dzieci uczęszczające na warsztaty plastyczne w MGOK w Zawichoście, przygotowały dla swoich ukochanych Mam niespodziankę.

Owym upominkiem są ręcznie zdobione markerami akrylowymi kolorowe filiżanki.

Filiżanki będą przypominać Mamom o swoich pociechach, podczas porannej kawy bądź herbaty, albo w wielu różnych innych okolicznościach.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 4 LUTEGO 1994 R. O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x