EDD – Dąbie 2019

Europejskie Dni Dziedzictwa – to już kolejna edycja tego prestiżowego wydarzenia, które obchodzone jest od 25 lat na terenie całego kraju. W Gminie Zawichost, od kilku już lat – pod tym właśnie hasłem, niezwykle ciekawe wydarzenia kulturalne organizują właściciele Parku Etnograficznego „Pod Kogutem”. Tym razem  zapraszają na popołudnie o tematyce „Oświata w niepodległej Polsce”. Polecamy J. Nie może Was tam zabraknąć! Dla tych, których jeszcze tam nie było – to dobry moment by poznać niezwykle barwną i uroczą zagrodę etnograficzną. My będziemy na pewno! Więc .. do zobaczenia J. Jako zapowiedź, załączamy wycinek z tegorocznego katalogu EDD dotyczący Dąbia.

MGOK

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE.