FABRYKA WYOBRAŹNI – IV EDYCJA

Już po raz czwarty w naszej placówce odbył się wernisaż prac uczestników sekcji plastycznej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zawichoście, instruktorem prowadzącym grupy jest pani Agata Osika-Kucharska. 26 czerwca 2020 roku oficjalnie zakończyliśmy sezon artystyczny 2019/2020. Ze względu na sytuacje epidemiologiczną zwiedzanie odbywało się rotacyjnie, z zachowaniem środków ostrożności. Miło było nam się z Wami spotkać  po tak długiej przerwie. Cieszy nas duże zainteresowanie wystawą. Wszyscy przybyli goście otrzymali katalog towarzyszący ekspozycji, a dzieci dyplomy i słodkie upominki.

W otwarciu wystawy udział wzięła również Katarzyna Kondziołka – Burmistrz Zawichostu.

Tradycyjnie zwiedzający w głosowaniu wyłonili „Pracę sezonu artystycznego” – którą wykonała gr.: III

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 11 lipca 2020 roku w godz. od 12:00-20:00.

Serdecznie zapraszamy!!!

Tekst: Edyta Kędziora