FERIADA 2016

UWAGA …, Wszystkich, którzy ferie zimowe spędzają w domu lub gościnnie odwiedzają nasze okolice zapraszamy do wspólnej zabawy z MGOK. W programie moc atrakcji: konkursy z nagrodami, zabawy, spektakle teatralne, koncert. Proponujemy również udział w otwartych zajęciach, które być może zachęcą kolejne osoby do stałego – sezonowego uczestnictwa w formach proponowanych przez nas na co dzień. Codzienny program zaplanowaliśmy w godzinach popołudniowych – możecie więc wyspać się do woli nim do nas zajrzycie. Gorąco zapraszamy! Program poniżej, w biurze MGOK dostępne są również ulotki zbiorcze.

ORGANIZATORZY

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x