Feriada 2020 w MGOK dobiegła końca.

To były intensywne dwa tygodnie, podczas których nasi podopieczni uczestniczyli w zajęciach szlifując taniec współczesny jak i ludowy, a także ćwiczenia akrobatyczne. W trakcie feryjnych spotkań powstały owocowe stworki, piernikowe domki i serca, kukiełki w strojach ludowych i wielkoformatowa praca plastyczna .Zostały przeczytane i opowiedziane baśnie i legendy.  Manekiny, które na co dzień  występują w stroju krakowskim przybierały postać: króla, flisaka, syreny czy  Haliny Krępianki.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się spektakle teatralne: „Jaś i drzewo fasolowe” oraz „Pinokio”. Bardziej ciekawscy korzystali ze spotkań z robotyką. Odbył się również bal karnawałowy, podczas którego każdy uczestnik mógł  skorzystać  z sesji fotograficznej.

Feryjne spotkania zakończyliśmy losowaniem nagrody niespodzianki, wśród tych którzy zebrali wszystkie pieczątki na karcie feryjnej.

Mamy nadzieję, że w naszej ofercie zajęć każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jeszcze raz dziękujemy za miło spędzony razem czas.

Tekst: Edyta Kędziora

Foto: Agata Osika-Kucharska, Patrycja Sus-Lutyńska, Bożena Nierubiec

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x