FERIADA 2021 Z MGOK – W SIECI I TERENIE

Minęło już trochę czasu od zakończenia tegorocznych ferii. Mimo wszystko, warto wspomnieć, jak wyglądała styczniowa przygoda pod hasłem „FERIADA Z MGOK”. Z uwagi na brak możliwości bezpośredniego spotkania z uczestnikami, postanowiliśmy przygotować różnorakie zadania w wersji elektronicznej. Karty feryjnych quizów codziennie prezentowaliśmy na niezawodnym fb. Zadania oparte były przede wszystkim na uzupełnieniu, sprawdzeniu lub poszerzeniu wiedzy lokalnej. I … UWAGA! UWAGA! – chcemy powiedzieć, że JESTEŚMY Z WAS NAPRAWDE DUMNI! Niezwykły zapał, który obserwowaliśmy każdego dnia, motywował nas do kolejnych pomysłów. Wspólnie przywróciliśmy pamięć wybranym obiektom małej architektury sakralnej, przypomnieliśmy fragment lokalnej popularnej gry terenowej – zawichojskiego questingu, skorzystaliśmy z zimowej scenerii, by zaproponować tematyczne zadania plastyczne, poznaliśmy elementy sandomierskiego stroju ludowego. Całość podsumowaliśmy niełatwą propozycją testu opracowanego specjalnie z okazji zbliżającej się 158. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego w Zawichoście.

               Bardzo się cieszymy, że tak licznie wzięliście udział w tegorocznej Feriadzie. Specjalne podziękowania kierujemy do Waszych Rodziców. Bez nich nie dotarlibyście we wskazane miejsca. To miłe, że znaleźli czas i chęć by pobawić się wspólnie z Wami i nami. Tegoroczną FERIADĘ śmiało nazwać możemy RODZINNĄ i to wydaje nam się wyjątkową wartością dodaną do okazjonalnej corocznej zimowej zabawy. Raz jeszcze dziękujemy i jak zawsze tekst okraszamy fotkami. Część z nich przysłaliście do nas sami, część wykonaliśmy podczas odbioru upominków, które otrzymaliście od nas za wspaniale, poprawnie, ale przede wszystkim mega-ekspresowo wykonane zadania.

Tekst: Patrycja Sus-Lutyńska

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x