FERIADA 2023 – MOC ATRAKCJI Z MGOK W ZAWICHOŚCIE – ZAPRASZAMY!

Zbliża się czas zimowej przerwy, a więc startujemy z FERIADĄ 2023. Każdego dnia proponujemy Wam przygotowane przez nas atrakcje. Będzie plastycznie, teatralnie, tanecznie i filmowo. Starszym feriowiczom proponujemy wyjazd do kina „Helios”, na który zapisać się trzeba odpowiednio wcześniej. Tym, którzy chcą skorzystać z seansów w zawichojskiej strażnicy – przypominamy o sms-ach, za pomocą których otrzymacie informację o tytule (usługa dostępna od 31.01.2023r.). I oczywiście, zbierajcie pieczątki. Kto wygra loterię tym razem? Karty feryjne do pobrania w szkołach, sklepach oraz sekretariacie MGOK od przyszłego wtorku. Tym, którzy nie wyjeżdżają i wezmą udział w Feriadzie życzymy dobrej zabawy.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x