GODZINA W KRAINIE MAGII

We wtorkowe popołudnie 03. grudnia nasz ośrodek kultury odwiedziło dwóch niecodziennych gości, byli to czarodzieje
z Krakowskiego Teatru Iluzji, którzy zaprezentowali dzieciom przedstawienie pt. „Magiczny Aladyn”. Aktorzy bawili widownie różnorodnego rodzaju czarodziejskimi sztuczkami. Przez godzinę dzieci mogły przenieś się do krainy iluzji; znikających kart, latających chusteczek i magicznych kapeluszy. Nastrój bajkowości podkreślała cudowna scenografia mieniąca się złotem i srebrem. Była również niewiarygodna podróż w czasie, a najodważniejsze dzieci mogły stać się na chwilę asystentami magików i podpatrzeć tajemnice magicznych sztuczek. Spektakl doprawiony był wybuchami śmiechu i radości , a zakończył  się głośnymi brawami zachwyconej publiczności składającej się z najmłodszych widzów naszej gminy.

 foto:  Bożena Nierubiec

tekst: Bożena Czerkies

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii
i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x