GODZINA Z POŻYCIA MĘŻCZYZNY

17. września na deskach sceny zawichojskiej strażnicy wystąpił Piotr Szwedes. Aktor gościł w naszym mieście już po raz drugi. Ponad półtora roku temu, wraz z Piotrem Polkiem, zagrali dla zawichojskiej publiczności spektakl teatralny – kryminalną komedię „Pół na pół”. Tym razem spotkaliśmy się z Piotrem Szwedesem w wersji solo, w programie stand-up(owym) zatytułowanym „Godzina z pożycia mężczyzny”, o którym sam pisze: 

„Mars i Wenus, mężczyzna i kobieta, i cały kosmos między nimi i w nich, świat, który tworzą i, niestety, konsekwentnie go burzą. Temat stary jak … no właśnie, świat i … ciągle aktualny. 

To jest to, co zainteresowało nas najbardziej, mnie i Artura Andrusa, z tego narodził się scenariusz, wzbogacony osobiście przeze mnie piosenkami z moich warszawskich spektakli i nie tylko. (…) to niekonwencjonalny wieczór, w którym biorą czynny udział widzowie, a to uwielbiają najbardziej. Dzięki temu program ewoluuje … coś w tym jest, że życie pisze najlepsze scenariusze. Co najważniejsze, za pomocą, jakże królującej obecnie formuły kabaretowej, staram się przemycić troszkę ważnych myśli i tym samym, spowodować to, żeby widz, wychodząc, miał, oprócz zabawy, parę rzeczy do przemyślenia.”

Tekst i foto: MGOK

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x