Historia paryskiego wróbelka

18 maja 2018 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Zawichoście miały miejsce kolejne dwie odsłony spektaklu poświęconego życiu i twórczości francuskiej piosenkarki Edith Piaf.

W rolę artystki wcieliły się: Patrycja Jurak, Joanna Stępień i Zaira Otgianu. Młode aktorki do występu przygotowała Pani Małgorzata Fronczek- opiekun sekcji teatralnej.

Widzami tego poruszającego widowiska byli podopieczni Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Zawichoście oraz grupa uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.

FOTO: Patrycja Sus-Lutyńska

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.