I MIEJSCE SEKCJI WOKALNEJ ORAZ INSTRUMENTALNEJ

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym „Pieśni i poezji śpiewanej niepodległościowej” NIEZAPOMINAJKA sekcji wokalnej i instrumentalnej z MGOK w Zawichoście, za interpretację piosenki „Dziewczyna z granatem” z filmu „Czas honoru: Powstanie”. Instruktorami prowadzącymi są Sylwia Szymańska- Broś oraz Dariusz Wójcik. Konkurs został zorganizowany przez Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie i odbył się pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej dn. 10 listopada b.r.. Nagrodę z rak minister Beaty Oczkowicz, odebrała Gabriela Dziuba- wokalistka i gitarzystka zespołu. W chórkach wystąpiły: Martyna Bartos, Roksana Kargul, które zaprezentowały się również indywidualnie. Na gitarach zagrali: Olga Mazur, Weronika Papaj, Klaudia Kaczmarska, Dawid Papaj oraz Łukasz Rola. Instrumenty perkusyjne- Marcel Rosiński. 11 listopada mogliśmy podziwiać ich występ podczas III Wieczoru Pieśni Patriotycznej organizowanego w naszej placówce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

tekst: Małgorzata Czajkowska
foto: Dariusz Wójcik, Marcel Rosiński

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów,
zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x