I warsztaty dla uczestników Poezjoniku VI Dziecięcego Turnieju Recytatorskiego oraz Poezjonu VII Młodzieżowego Turnieju Recytatorskiego

I warsztaty dla uczestników Poezjoniku VI Dziecięcego Turnieju Recytatorskiego oraz Poezjonu VII Młodzieżowego Turnieju Recytatorskiego już za nami. W środę (8 maja) w strażnicy OSP w Zawichoście wszystkie zgromadzone osoby, miały okazję szlifować umiejętności recytatorskie, które poprowadził Krzysztof Czubak -aktor, wokalista, animator kultury.

Zapraszamy oczywiście na II część warsztatów, które odbędą się 22 maja, również w strażnicy OSP w Zawichoście.

Spotkania są przedsmakiem przesłuchań konkursowych, które odbędą się 4-5 czerwca br., i mają na celu jak najlepsze przygotowanie do nich uczestników biorących udział w ww. wydarzeniach.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 4 LUTEGO 1994 R. O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x