I znów mili goście …

27 listopada odwiedzili nas mieszkańcy internatu Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego
w Zawichoście. Razem z opiekunem – panią Marią Barszcz, zwiedzili „Lamus” oraz wystawę „Kadry miasta”. Największe zainteresowanie wśród tej grupy mieszkańców wzbudziły fotografie istniejącej jeszcze do lat 50. XX wieku Szkoły Rzemiosł, która częściowo mieściła się w budynku dzisiejszego Ośrodka Wychowawczego. Do dzisiejszej notki dołączamy jedną z bardziej cennych w naszych zbiorach fotografii – przedstawiającą wnętrze jednej z pracowni tejże placówki – halę maszyn. A może posiadacie Państwo inne kadry tej nieistniejącej już (cieszącej się niegdyś doskonałą renomą) instytucji, które moglibyście nam przekazać, a tym samym poszerzyć „lamusowe” zbiory. Pomyślcie 🙂

 

Tekst i foto: MGOK

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x