KOLĘDOWY WIECZÓR W ZAWICHOŚCIE

17 stycznia, jakże mroźnego popołudnia, w naszej placówce rozbrzmiewały kolędy, pastorałki oraz pieśni świąteczne nie tylko w tradycyjnych aranżacjach, ale również w nietypowych tj.: gospel, poezja śpiewana, muzyka góralska. Tego niezwykłego koncertu wysłuchaliśmy dzięki chórowi z Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Tarnobrzegu. Dyrektorem, a zarazem prowadzącym chór jest niezwykle wymagający, ale równie lubiany przez uczniów i absolwentów Krzysztof Zwierzyński. Koncert dedykowaliśmy Wszystkim, którzy pomogli w organizacji 24. Finału WOŚP. Koncertu wysłuchał z nami Burmistrz MiG Zawichost Andrzej Wzorek. Dziękujemy Wszystkim za przybycie.

 

tekst – Małgorzata Czajkowska
foto: Marcel Rosiński

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów,
zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

 

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x