KOLEJNI GOŚCIE W NASZYM „LAMUSIE”

Kolejni Goście w naszym Lamusie.

Grupa mazowieckich rolników 10 września 2019r. odwiedziła Zawichojski Lamus Kultury Dawnej-Żywe Muzeum Regionalne Powiśla Zawichojskiego.
Historię Lamusa oraz znajdujących się w nim eksponatów przybliżyła zwiedzającym Patrycja Sus-Lutyńska, Dyrektor MGOK w Zawichoście.
Z racji wykonywanego zawodu ekspozycja nie była obca naszym gościom-z sentymentem wspominali, jak dawniej w codziennym życiu wykorzystywano poszczególne przedmioty znajdujące się w” Lamusie”.
Serdecznie dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE.