Kolejny już występ Zawichojskiego Teatru Miejskiego

Kolejny występ Zawichojskiego Teatru Miejskiego odbył się 11 marca 2023 r. Znany już spektakl pt. Bo we mnie jest seks, kabaretowych wspomnień czar został zaprezentowany w lokalu Kasia w Dwikozach. Licznie zgromadzona publiczność nagrodziła zawichojskich artystów gromkimi brawami.

Spektakl zorganizowany został z okazji Dnia Kobiet.

Tekst i foto: MGOK

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 4 LUTEGO 1994 R. O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE.