Kolejny sukces Kasi Pawłowskiej

8 czerwca w Parku Etnograficznym w Tokarni odbyła się kolejna edycja konkursu „Jawor – u źródeł kultury”. Cała gala powstała dzięki dofinansowaniu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kolberg 2014 – Promesa” realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca. Soliści, instrumentaliści, zespoły ludowe, poeci, rzeźbiarze i inni artyści ludowi mierzyli się w dwunastu kategoriach. Wydarzenie zgromadziło ponad 4 tysiące osób. W każdej kategorii przyznano jedną nagrodę dla laureata oraz wyróżnienia. Wśród solistów śpiewaków nasz ośrodek kultury reprezentowała Katarzyna Pawłowska z Linowa. Kasia jak zwykle wspaniale zaprezentowała swoje umiejętności wokalne i pokazała się z najlepszej strony. Polskie Radio Kielce przyznało naszej śpiewaczce wyróżnienie specjalne. To kolejny już sukces Kasi i mamy nadzieję, że nie ostatni.

tekst  – Tomasz Figiel

foto: Patrycja Sus-Lutyńska

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów,
zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x