KOMUNIKAT!!!

Drodzy Państwo,

Z uwagi na aktualne obostrzenia sanitarne, informujemy iż sobotni finisaż wystawy „Między Manhattanem, a lasowiacka strzechą” z udziałem autorki fotografii Renaty Trybuły, zrealizowany zostanie z możliwością uczestnictwa ograniczonej liczby osób. Bardzo prosimy zainteresowanych o kontakt telefoniczny z biurem MGOK (15 8 364 164), w celu stworzenia listy odbiorców nieprzekraczającej obecnie obowiązujących przepisów. Uczestnikom przypominamy o obowiązku zakładania maseczek ochronnych oraz wypełnieniu przygotowanych przez pracowników MGOK oświadczeń covidowych. Informujemy również, iż spotkanie(obraz/dźwięk) zostanie zarejestrowana w formie cyfrowej i opublikowana w sieci, w celu udostępnienia materiału jak najszerszemu gronu odbiorców. Prosimy o pomoc w udostępnieniu informacji.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x