KOMUNIKAT

Uwaga, informacja dla spóźnialskich!!! Kochani, jeszcze dziś (do godz. 18:00), jutro (od 12:00-18:00), w sylwestra (od 08:00-12:00) możecie zajrzeć do biura domu kultury i zarejestrować się jako wolontariusz WOŚP-u. Sztab WOŚP #5643 przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Zawichoście zarejestrował już 42 wolontariuszy. Z uwagi na zmianę terminu finału, jeszcze przez moment przyjmujemy zgłoszenia.  Kontakt pod numerem telefonu: 15 8364 164 lub 500 152 785. Ankieta wolontariusza do pobrania ze strony www.mgok-zawichost.pl  lub w biurze MGOK.  Czekamy na Was, czas ucieka!  Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.