KONCERT Z CYKLU „Z KLASYKĄ PRZEZ POLSKĘ”

Wczorajszy wieczór 17.czerwca 2022 r. na długo pozostanie w pamięci publiczności, która zgromadziła się w sali zawichojskiej strażnicy. Przepiękne interpretacje dzieł Chopina oraz Ravela, które wykonał dla nas znakomity pianista młodego pokolenia – Łukasz Krupiński zachwyciły mieszkańców Zawichostu i okolic. Zwycięzca 7. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego w San Marino, a także półfinalista Konkursu Chopinowskiego gościł w naszym mieście za sprawą niezwykłego projektu muzycznego „Z klasyką przez Polskę”, którego organizatorem jest Polski Impresariat Muzyczny działający w ramach Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca dzięki wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Niezmiernie nam miło, że wydarzeniu towarzyszyli Ci, dzięki którym mogliśmy w piątkowy wieczór uczestniczyć w spotkaniu niezwykłym: pani Katarzyna Meissner – dyrektor Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca, pan Marcin Rudziński – pomysłodawca Polskiego Impresariatu Muzycznego oraz pan Artur Jaroń – koordynator projektu, który osobiście odwiedzał nasze miasto na etapach poprzedzających bezpośrednią realizację wydarzenia. Serdecznie dziękując wymienionym, nie zapominamy również o Was drodzy Państwo – jesteście wspaniałą publicznością, na którą zawsze możemy liczyć. Partnerami w realizacji koncertu byli: pani Katarzyna Kondziołka – Burmistrz Zawichostu oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zawichoście.

Tekst i foto: MGOK

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x