KULINARNY KALENDARZ MIASTA I GMINY ZAWICHOST – STYCZEŃ

A oto obiecane i długo wyczekiwane kalendarium na miesiąc styczeń 2022 – nasze, niepowtarzalne i kuszące. Pierwsza karta KULINARNEGO KALENDARZA MIASTA I GMINY ZAWICHOST należy do mieszkańców Kolecina. PIEROGI Z SEREM NA SŁODKO to specjalność gospodyń najmniejszej miejscowości Gminy Zawichost, której nazwa pochodzi od imienia Koleta. Kochani, gotujcie i czytajcie – ciekawostki o wiosce znajdziecie w lewym dolnym rogu styczniowej karty. Warto wiedzieć z czego słynie miejscowość, która jest częścią Gminy Zawichost. Dziękujemy aktywnym mieszkańcom Kolecina oraz reprezentującej wioskę sołtys Jadwidze Dudzińskiej, a także wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji pikniku „Zawichojskie smaki czterech pór roku” oraz kalendarza, który jest pokłosiem wrześniowego wydarzenia (szczegółowe informacje w stopce karty oraz na stronie redakcyjnej). A więc styczeń pod znakiem pierogów.


Z pozdrowieniami organizatorzy – życzymy smacznego.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x