Małżeństwa na medal

14 września 2018 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Zawichoście odbyła się wyjątkowa uroczystość Złotych Godów. 10 par z terenu gminy Zawichost odebrało z rąk burmistrza Andrzeja Wzorka Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które zostały  im nadane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Po części oficjalnej dla jubilatów wystąpiła młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Ziemi Zawichojskiej w Zawichoście oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zawichoście, a także grupa taneczna „JUST DANCE” z naszego Domu Kultury. Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc organizację tego pięknego wydarzenia przygotowując dekorację sali oraz techniczną część widowiska.

 

  Tekst: K. Tomaszewska

Foto: P. Sus-Lutyńska, M. Rosiński

 Więcej informacji w artykule: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/zlote-gody-obchodzili-malzonkowie-z-miasta-i-gminy-w-zawichoscie/ar/13499597

 

 

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x