MIKOŁAJKI W MGOK

5 grudnia 2015 roku w MGOK w Zawichoście EVENT Studio z Sandomierza bawiło najmłodszych mieszkańców naszej gminy. W trakcie ZABAWY MIKOŁAJKOWEJ nie zabrakło konkursów, pląsów, nagród, a przede wszystkim Mikołaja.
Furorę wywołała FOTOBUDKA, dzięki której każdy uczestnik imprezy mógł zrobić sobie zdjęcie z długo oczekiwanym Mikołajem, który wraz ze swoimi Elfami bawił zgromadzonych. Każde dziecko wróciło do domu z Certyfikatem GRZECZNEGO DZIECKA 2015 oraz niezapomnianymi wrażeniami. Emocji było bez liku.

tekst i foto: Małgorzata Czajkowska

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x