Mikołajkowe warsztaty pierwszej pomocy

Szanowni Rodzice! Drogie Dzieci! Zachęcamy Was do wzięcia udziału w mikołajkowych warsztatach pierwszej pomocy, które są skierowane do najmłodszych. Ta wyjątkowa lekcja odbędzie się w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zawichoście już 16 grudnia 2017 r. o godz. 15:00.
Warunkiem uczestnictwa dzieci w pokazie jest wcześniejsze ich zapisanie (do 12 grudnia) w biurze MGOK lub telefonicznie (15 836 41 64) oraz wypełnienie ankiety i piętnastominutowe spotkanie opiekunów z przedstawicielami firmy AVIVA. Udział w warsztatach jest bezpłatny, zdobyta wiedza-bezcenna.

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x