NASI MALI ARTYŚCI

28 września 2019r. po raz trzeci w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Zawichoście odbyło się uroczyste otwarcie wystawy „ Fabryka wyobraźni”. Autorami wszystkich prac byli uczestnicy sekcji plastycznej naszego Domu Kultury.

W sobotni popołudnie w sali wystawowej MGOK zebrali się uczestnicy zajęć wraz z rodzicami oraz zaproszeni goście.

Po uroczystym otwarciu wystawy przez dyrektor MGOK Patrycję Sus-Lutyńską dzieciom zostały wręczone dyplomy i słodkie upominki.

Siedem prac zgłoszono do konkursu „Praca roku”. Jurorami byli wszyscy zebrani na wernisażu. Najlepsza okazała się praca zbiorowa 8-9latków.

Następnie wspólnie przeszliśmy na Rynek Duży ,gdzie pożegnaliśmy lato wraz z COLOR OF HOLI PARTY.

Tych którzy jeszcze nie widzieli dzieł naszych najmłodszych plastyków zapraszamy do sali wystawowej MGOK.

Tym miłym akcentem rozpoczynamy kolejny sezon artystyczny 2019/2020.

Do zobaczenia na zajęciach.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 4 LUTEGO 1994 R.