Odwiedziny w Lamusie

W środowe  popołudnie  20 marca 2019 r. Zawichojski Lamus Kultury Dawnej – Żywe Muzeum Powiśla Zawichojskiego odwiedzili uczniowie i opiekunowie koła regionalnego z Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Poniatowskiego w Annopolu.

Dzieci z dużym zainteresowaniem zwiedzały izby będące repliką dawnych zawichojskich domów oraz oglądały eksponaty, o których przeznaczeniu opowiadała Patrycja Sus-Lutyńska- dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zawichoście.

Po części teoretycznej spotkania dzieci  wzięły udział w  quizie, w którym  wykazały się  wiedzą etnologiczną oraz  układały na czas puzzle z zawichojskich fotografii.

Dzieciom i opiekunom dziękujemy za mile spędzone chwile i zapraszamy ponownie.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 4 LUTEGO 1994 R. O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE