OFICJALNE OTWARCIE WYREMONTOWANEJ STRAŻNICY OSP W ZAWICHOŚCIE

W miniony piątek 11.06.2021r. odbyła się uroczystość otwarcia po generalnym remoncie zabytkowego obiektu strażnicy OSP Zawichost, jednego z najpiękniejszych budynków naszego miasta. Poza podstawową rolą – siedziby miejskiej jednostki OSP, zgodnie z tradycją będzie on służył celom społeczno-kulturalnym, a więc i my będziemy mogli okazjonalnie spotkać się z Państwem w jego murach, korzystając z wnętrza przystosowanego do kameralnych wydarzeń kulturalnych. Gratulujemy druhom strażakom odrestaurowanej siedziby oraz uroczystego wydarzenia, które przygotowali wspólnie z władzami miasta. Miło nam, że mogliśmy wesprzeć je organizacyjnie. Na fb. zamieszczamy, dziś już foto-wspomnienia z galerii MGOK. Szeroką dokumentację możemy zaprezentować dzięki autorce zdjęć – Małgorzacie Czajkowskiej.

Tekst: MGOK

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x