„PASTORAŁKA – misterium ludowe w układzie L. Schillera”

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które z powodów logistycznych, zaprezentować możemy Państwu tylko raz. Wezmą w nim udział wszystkie sekcje artystyczne naszego ośrodka kultury. Sekcja teatralna, starsza grupa taneczna, wokaliści oraz sekcja plastyczna – wszyscy razem – świątecznie, pokażą się na scenie zawichojskiej strażnicy. Bądźcie z nami, darmowe wejściówki do odbioru w MGOK, liczba miejsc ograniczona.

Zawichojski Teatr Miejski i Przyjaciele: sekcja wokalna, taneczna oraz plastyczna Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zawichoście

„PASTORAŁKA – misterium ludowe w układzie L. Schillera”

obsada:

przedstawiciel szlachty: Katarzyna Porzyc
Archanioł Gabriel: Jolanta Kozioł
Herod: Marek Grzyb
Archanioł Michał/Rabin: Grzegorz Nierubiec
Diabeł: Edyta Gałęzowska
Adam: Halina Jakóbczak
Ewa: Małgorzata Laska
Śmierć: Halina Samołyk
Pasterz: Katarzyna Lubelczyk