płyty coro cantorum

Do 31 stycznia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Zawichoście można nabyć płyty chóru Coro Cantorum w cenie 25zł za sztukę. Na płytach znajdują się utwory, które w ostatnią niedzielę można było usłyszeć podczas koncertu w Kościele p.w. Św. Jana Chrzciciela w Zawichoście.

„My Way” – to tytuł pierwszej płyty Chóru Coro Cantorum, wydanej staraniem MCK w październiku. Krążek zawiera 13 różnorodnych utworów z klasyki polskiej i światowej muzyki rozrywkowej (od Vangelisa, E. Presleya i The Beatles po Henryka Warsa, Tadeusza Woźniaka i Marylę Rodowicz), można go nabyć w Miejskim Centrum Kultury i kasie kina „Etiuda” oraz przy okazji koncertów Coro Cantorum.

7 stycznia 2015 r. ukażalą się druga płyta ostrowieckiego chóru nauczycielskiego, tym razem zawierająca wyłącznie najpiękniejsze kolędy.

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów,
zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x