SPEKTAKL „Podróże Guliwera”

4 grudnia 2018 r. dziewięcioosobowa reprezentacja sekcji artystycznych naszego Domu Kultury pojechała do Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie na spektakl „Podróże Guliwera”.

Dwie odsłony przedstawienia zrobiły ogromne wrażenie na naszych podopiecznych. Dziewczęta z wielkim entuzjazmem podziwiały oszałamiającą scenografię i efekty specjalne. Za możliwość wyjazdu i cudowne przeżycia artystyczne serdecznie dziękujemy Fundacji Kultury Ziemi Sandomierskiej.

Tekst i foto: MGOK

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.