PRACA MIESIĄCA – Grudzień 2017

Gratulujemy!
„Zimowa – rytmiczna kompozycja pasowa” to praca 9-letniej Amelii Lipiarz, mieszkanki Pawłowa. Autorka jest uczestniczką zajęć plastycznych Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zawichoście, w najstarszej grupie tej sekcji. Poszczególne elementy kojarzące się z zimą zostały poukładane przez dziewczynkę w sposób bardzo przemyślany – tworzą uroczy i wesoły świadomie powtórzony wzór ze świątecznymi akcentami, który kojarzy się trochę z projektem pozytywnie nastrajającego papieru opakowaniowego, który zachęca obdarowanego by zajrzał do środka prezentu niespodzianki … Kto wie, może i Wy dostaniecie kiedyś upominek zapakowany w papier projektu Amelii …

Tekst i zdjęcia: Patrycja Sus-Lutyńska

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie
z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x