PRACA MIESIĄCA – LUTY 2017

Karolina Kuśmierz – to kolejna laureatka rankingu „praca miesiąca”.

Kompozycję płaską – jedna z najmłodszych przedstawicielek „plastusiów”- wykonała za pomocą wyklejanki z kolorowych papierów samoprzylepnych – gładkich, a także tych z ciekawą teksturą. Zamaszyste tło – to efekt pracy pędzlem i farbą akrylową. Temat pracy – „szmacianka moich marzeń”. Radosna długonoga przytulanka z gestem otwartych ramion już od tygodnia zaraża szerokim uśmiechem całą naszą załogę. Jeśli Was również urzekł niezwykle radosny portret ulubionej laki Karolinki piszcie recenzje w komentarzach. Młodej artystce życzymy kolejnych sukcesów nie tylko w naszej pracowni.

 

Tekst i foto: Patrycja Sus-Lutyńska

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x