PRACA MIESIĄCA- Styczeń 2017

Uwaga! Uczestnicy zajęć plastycznych! W nowym roku – nowy pomysł. W każdym kolejnym miesiącu będziemy wybierać najlepszą pracę plastyczną spośród wszystkich, które stworzycie w ramach cyklicznych zajęć, na które uczęszczacie. W nagrodę Wasze dzieło umieścimy na facebooku MGOK.

Pierwszą zwyciężczynią została 5-letnia Emilia Wójcik. Wykonała niezwykle ekspresyjną pracę płaską w technice pasteli tłustej o tytule ,, Zabawa latawcami w Parku Etnograficznym POD KOGUTEM w Dąbiu”. Zwróćcie uwagę na wspaniłą, żywą, kontrastującą kolorystykę i symbolicznie górujące nad sceną zabawy koguty. GRATULUJEMY!

Foto i tekst: P. Sus-Lutyńska

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x