Spektakl teatralny „Serenada – Lis w kurniku”

Aktorzy Zawichojskiego Teatru Miejskiego wystawili kolejna sztukę. Tym razem był to występ pt. „Serenada – Lis w kurniku” Sławomira Mrożka.
Wydarzenie, które zgromadziło pełną salę osób, miało miejsce w strażnicy OSP w Zawichoście w dniu 3 lipca 2024 r. Publiczność, będąca pod zachwytem zaprezentowanego spektaklu nagrodziła aktorów gromkimi brawami. Sztuka, oczywiście nie mogła by się odbyć, gdyby nie czujne oko oraz cenne rady Małgorzaty Fronczek – reżyser.
Obsada:
Lis: Grzegorz Nierubiec
Kury: Halina Samołyk, Halina Jakóbczak, Katarzyna Porzyc, Jolanta Kozioł, Elżbieta Jabłońska, Edyta Gałęzowska, Małgorzata Laska
Kogut: Marek Grzyb

Fotografie dzięki uprzejmości Roberta Gradzińskiego.