Spotkanie pt. „Człowiek z pasją”

Tak było wczoraj w sali wystawowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Rozmowa o człowieku, z człowiekiem i dla człowieka – taka myśl przyświecała nam przed pierwszym spotkaniem z nowego cyklu, z którym wystartowaliśmy wczoraj w ramach KULTURALNEGO PIĄTKU. Pierwszym odważnym, który usiadł na naszej kanapie w ramach spotkania „Człowiek z pasją” i opowiedział o tym, co sprawia mu prawdziwą przyjemność jest Sebastian Śledź. Pochodzi z miejscowości Szczytniki, na co dzień jest uczestnikiem zajęć Warsztatu Terapii Zajęciowej w Piotrowicach. Rysuje – to sprawia mu prawdziwą radość. I to właśnie chcieliśmy usłyszeć, ale też w luźnej bardzo rozmowie – zapytać o szczegóły, o to skąd wzięło się zacięcie do takiego właśnie zajęcia, co ono przynosi, jak się zmienia? Po wczoraj, o kimś, kto na co dzień jest cichym i skromnym człowiekiem, wiemy więcej, doceniamy jego zainteresowania i podziwiamy odwagę, z jaką o tym opowiedział, mimo że na co dzień pan Sebastian nie mówi za wiele. Fajnie, że naszego bohatera wsparli znajomi z Warsztatów Terapii Zajęciowej, którym i my dziękujemy za współpracę. I mama, która również wiele wniosła będąc z nami. Z przekonaniem, że warto dzielić się tym, co się lubi, rozmawiać, wysłuchać i poświęcić chwilę dla kogoś, prosimy Państwa o propozycję na kolejne spotkania z nowego cyklu. Będziemy poszukiwać ciekawych ludzi, fajnych pasji, ale też inicjatyw z nutą oryginalności i niepowtarzalności w tle. Panu Sebastianowi dziękujemy i życzymy powodzenia, a Tych którzy mają ochotę zobaczyć efekt jego pracy zapraszamy do MGOK do połowy października.

Fot. MGOK ZAWICHOST

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA  4 LUTEGO 1994 R. O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x