Spotkanie z Andrzejem Nowakiem-Arczewskim

8.11.2019r. w MGOK w Zawichoście odbyło się spotkanie z profesor Joanną Tokarską-Bakir-naukowcem, nauczycielem akademickim Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, pracownikiem Instytutu Slawistyki Polskiej Akademii Nauk. Autorką głośnych książek tj. „Okrzyki pogromowe”, „Legendy o krwi”, czy „Pod klątwą” oraz Andrzejem Nowakiem-Arczewskim – dziennikarzem, publicystą, reporterem, autorem głośnych reportaży „Magdalena z mrocznej baśni”, „Orłowińska ballada”, „Zmiłuj się nad nami”, „My z pałacu”.  Spotkanie poświęcone zostało najnowszej pozycji wydawniczej zatytułowanej „Stań do apelu. Pseudonim Tarzan” Andrzeja Nowaka-Arczewskiego. Bohaterem książki jest pochodzący z Zawichostu wachmistrz Tomasz Wójcik – partyzant Narodowych Sil Zbrojnych i Armii Krajowej.

Foto: Agata Osika-Kucharska

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x