ŚWIĄTECZNY KLIMAT ZAWITAŁ DO ZAWICHOSTU

Od 3 grudnia ulice naszego miasta rozświetlają iluminacje świąteczne. Tradycyjnie na Rynku Dużym i Małym stanęły okazałe drzewka. W tym roku, po raz pierwszy, pod honorowym patronatem Burmistrz Zawichostu –Katarzyny Kondziołki, zorganizowaliśmy akcję wspólnego przystrajania około 8-metrowego drzewka świątecznego w centrum miasta. Piękne, czerwono-złote gwiazdki , które zawisły na choince zostały przyozdobione przez dzieci i ich najbliższych. Niestety ze względu na trwającą pandemię i wprowadzone obostrzenia, nie mogliśmy zawiesić ozdób wspólnie. Zadaniem zajęli się pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Zawichoście. Serdecznie dziękujemy wszystkim twórcom oraz ich pomocnikom, którzy korzystając z półproduktów przygotowanych przez instruktor prowadzącą pracownie plastyczną MGOK – Agatę Osikę Kucharską, wyczarowali niepowtarzalne  – wyjątkowe śnieżynki.

Tekst: Edyta Kędziora

Foto: Ewelina Ura-Kamińska

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x