TEATR WOJCIECHA KOWALSKIEGO W ZAWICHOŚCIE

W minioną sobotę 15 października 2022 r. spotkaliśmy się w strażnicy. Było teatralnie – o miłości, relacjach, o życiu. Na deskach sceny wystąpił Wojciech Kowalski, dla którego wizyta w Zawichoście była sentymentalnym powrotem do lat dzieciństwa. Mimo, iż bywa tutaj często – jako aktor pokazał się w Zawichoście po raz pierwszy. Na co dzień mieszka i działa w Częstochowie, prowadzi teatr FROM POLAND, tworzy happaningi, spektakle, jest konferansjerem, instruktorem teatru i polonistą. W spektaklu „Uwolnić słowa – MIŁOŚĆ” obok Wojciecha Kowalskiego – aktora i reżysera, mogliśmy zobaczyć również Michała Pilarskiego – mistrza drugiego planu, który urzekł widzów muzyką uzupełniającą monodram. Program powstał na podstawie tekstów Janusza Rudnickiego i Piotra Macieżyńskiego. Scenografię do spektaklu wykonała Aleksandra Nykowska.

Foto: MGOK

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x