„Twój miś może zostać ratownikiem”

Celem kampanii jest udzielenie wsparcia psychologicznego, minimalizowanie stresu, zwiększanie poczucia bezpieczeństwa dzieci poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, pożarach i innych niebezpiecznych zdarzeniach. Akcje na naszym terenie koordynuje KSRG OSP Zawichost, które zwróciło się do nas o pomoc w zbiórce maskotek – misiów, które rzucone często w kąt znaczą niewiele, a podarowane najmłodszym w trudnych dla nich chwilach odmienić mogą całe ich życie. Do akcji przyłączył się Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy. Popatrzcie co w andrzejkowy wieczór (29.11.2018r.) przynieśli do nas chłopcy. W imieniu koordynatorów oraz swoim dziękujemy.

Tekst i foto: MGOK

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x