VI edycja topienia marzanny wraz z konkursem

Rozstrzygnięcie konkursu wraz z topieniem marzanny odbyło się 17 marca 2023 r. w Parku Etnograficzny „Pod Kogutem”. Iście wiosenna pogoda, podczas VI już edycji konkursu, sprawiła że wydarzenie odbyło się w fantastycznej atmosferze.

Na początku miało miejsce wręczenie nagród, dyplomów oraz słodkości dla dzieci, które wzięły udział w konkursie.

W wydarzeniu uczestniczyła również Katarzyna Kondziołka Burmistrz Zawichostu, która pogratulowała wszystkim dzieciom za wyjątkowe prace wykonane z materiałów ekologicznych. Swoją obecnością zaszczycili również strażacy z OSP Dziurów, którzy pomagali we wrzucaniu podpalonej kukły do rzeki Czyżówki.

Na zakończenie wszyscy zgromadzeni mieszkańcy mogli się ogrzać wokół ogniska i zjeść pyszną kiełbaskę.

Gratulujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie i zapraszamy już za rok.

Nagrody otrzymali:
Tymon Młodożeńca i Borys Wlizło
Wyróżnienia:
Martyna Jakóbczak
W konkursie wzięli udział również:
Karolina i Patryk Modliborek
Blanka Woźniak
Natalia i Patrycja Stępień
Kacper i Milena Młodożeńca

Tekst i foto: MGOK

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 4 LUTEGO 1994 R. O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x