VII edycja Fabryki Wyobraźni

Serdecznie zapraszamy Wszystkich na kolejną – VII edycję FABRYKI WYOBRAŹNI.

Przegląd prac uczestników zajęć plastycznych organizowanych przez zawichojski ośrodek kultury – to barwne podsumowanie roku edukacyjnego 2023/24 w tejże sekcji. To także spotkanie ze sztuką dziecka, która charakteryzuje się wrażliwością i otwartością na otaczający świat, nieskończoną wyobraźnią oraz ciekawością wobec wszystkiego, co wokół.

Warto odwiedzić naszą salę wystaw, by dostrzec te umiejętności, już w kolejny piątek, o godz. 17.00 (21.06.2024r.).

Będzie uroczyście i kolorowo.

Czekamy na Was drodzy autorzy, na Waszych najbliższych oraz Wszystkich, którzy wspólnie z nami mają ochotę docenić kilkumiesięczną pracę sekcji plastycznej w mijającym sezonie edukacyjnym.