W małych ciałach wielki talent!

„Fabryka wyobraźni’ to wyjątkowa wystawa prac uczestników sekcji plastycznej naszego Domu Kultury. Już drugi raz rozpoczynamy sezon artystyczny od prezentacji najbardziej kolorowych, energetycznych i optymistycznych dzieł małych plastyków.

5 października w sali wystawienniczej  MGOK zebrali się uczestnicy zajęć wraz ze swoimi  rodzinami. Wernisaż otworzyła Patrycja Sus-Lutyńska- dyrektor Domu Kultury,  która podsumowała poprzedni sezon oraz opowiedziała o twórczości swoich podopiecznych.

Bardzo pochlebne opinie  dzieci usłyszały z ust krytyka sztuki- Tomasza Staszewskiego, który nie szczędził słów podziwu i entuzjazmu dla talentu  i kreatywności autorów.

Spośród eksponowanych dzieł, w głosowaniu gości została wyłoniona zbiorowa  „Praca roku” autorstwa  uczestników dwóch grup  2A i 2B

Jeszcze przez kilkanaście dni  wystawę „Fabryka wyobraźni” można podziwiać w naszym ośrodku- serdecznie zapraszamy!

Tekst: K. Tomaszewska

Foto: M. Sus, M. Mieszała

 

 

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x