W ŚWIECIE BAŚNI – DZIEŃ DZIECKA 2014

Tegoroczny Dzień Dziecka pod nazwą „W świecie baśni” Ośrodek Kultury zorganizował wraz ze Szkołą Podstawową. Planowo festyn miał odbyć się na stadionie, jednak warunki pogodowe na to nie pozwoliły i cała impreza została przeniesiona na salę gimnastyczną. Prowadzącymi tradycyjnie już były Małgorzata Czajkowska i Maria Skorupa.

Dzieci i młodzież z terenu całej gminy mogły liczyć na przeróżne atrakcje w postaci zabaw i konkursów. Uczestnicy mierzyli się w takich konkurencjach jak: chusta Klanzy, karaoke, wyścig w trzyosobowych spodniach, kalambury, wyścig w taśmach oraz konkurs plastyczny „Mój baśniowy bohater”, a na zwycięzców czekały ciekawe nagrody i upominki. Ponadto dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne, a uczniowie liceum odegrali stworzone przez siebie kabarety. Dodatkowymi atrakcjami były warsztaty robienia baniek mydlanych, malowanie twarzy, dmuchana zjeżdżalnia oraz prezentacja pierwszej pomocy przedmedycznej Harcerskiego Pogotowia Ratowniczego z Ostrowca Świętokrzyskiego. Na koniec imprezy zagrał zespół z Ośrodka Kultury AleNieZagra. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy, mimo złej pogody świetnie się bawili i miło spędzili czas.

tekst  – Tomasz Figiel

foto: Marcel Rosiński, Patrycja Sus-Lutyńska, Tomasz Figiel

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów,
zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x